Sponsor Bağlantılar

Hamilelik planlama gelecekte hamile kalmayı düşünen (planlayan) bayanlar için bir rehber niteliği taşımaktadır. Tamamen çin takvimi verilerine dayanarak oluşturduğumuz “Hamilelik Planlama” sayfamızdan hangi ayda hamile kalırsanız, bebeğinizin cinsiyetinin ne olacağını görebilirsiniz.

DİKKAT! Hamilelik Planlama sayfamız sadece ÇİN TAKVİMİNE GÖRE hesap yapmakta ve size önümüzdeki 12 ay boyunca hamile kalmanız durumunda bebeğinizin cinsiyetinin ne olacağını söylemektedir. Ancak ÇİN TAKVİMİNİN BİLİMSEL BİR GEÇERLİLİĞİ YOKTUR VE SİZE SADECE İHTİMALLERİ VERMEKTEDİR. Bunun bilincinde olarak Hamilelik Planlama uygulamamızı kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

Çin takvimine göre hamile kalan ve doğru sonuç alanlar olduğu gibi, yanlış sonuç alanlarda olmaktadır. Zaten şansınız %50 ‘dir.

HAMİLELİK PLANLAMA ÖRNEK SONUÇ SAYFASI

Hamilelik planlama sayfamızda tek yapmanız gereken doğum tarihinizi girerek hesapla butonuna basmanızdır. Hesaplama sonucunda size şuna benzer bir sonuç verecektir:

2015-Eylül: KIZ
2015-Ekim: ERKEK
2015-Kasım: KIZ
2015-Aralık: KIZ
2016-Ocak: ERKEK
2016-Şubat: ERKEK
2016-Mart: ERKEK
2016-Nisan: ERKEK
2016-Mayıs: ERKEK
2016-Haziran: KIZ (doğum gününüze kadar)
2016-Haziran: ERKEK (doğum gününüz ve sonrası)
2016-Temmuz: KIZ
2016-Ağustos: KIZ

Yıl ve tarih zamana göre otomatik olarak değişmektedir. Bulunduğunuz aydan başlayarak hesaplama yapmaktadır. Haziran ayında hem kız, hemde erkek göstermesinin sebebi benim verdiğim örnekte kişinin doğum tarihini haziran ayı olarak girmiş olmamdan kaynaklanmaktadır. Doğum tarihiniz geldiğinde çin takvimine göre yaşınızda değişeceğinden çin takviminde farklı bir satıra bakmanız gerekecektir.

Bu uygulama dünyada ilk ve tektir. Sadece bizim internet sitemizde bulunmaktadır. Verdiği sonuçlar ÇİN TAKVİMİNE GÖRE hatasızdır.

Sponsor Bağlantılar


1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

Bir Yorum Yazın

Email adresiniz gizli kalacaktır. Zorunlu alanlar şu işaretle bildirilmiştir: *