Sponsor Bağlantılar

Bazı arkadaşlar hesaplama yaparken hangi hesaplamayı dikkate almaları gerektiğini soruyorlar. Çin takvimi çok büyük bir kesim tarafından bilinen bir takvim. Bu nedenle çin takvimi daha çok kullanıyor. Rus takvimi ise anne ve baba doğum tarihinden daha bilimselmiş gibi görünen bir hesaplama yapıyor. Ancak olayın özünde her iki takviminde sadece tahminden ibaret olduğunu söyleyebilirim.

Bizim burada otomatik hesaplamalarını verdiğimiz çin takvimide rus takvimide tamamen tahminden ibarettir. Sadece merakınızı biraz olsun giderme amacıyla bu hesaplamaları kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Çünkü gerçek bu. Zaten bunu yorumlarda da belirtiyoruz “ne çin takvimine inanın, ne de rus takvimine” diye. Çin takviminde erkek görünüyorken rus takviminde kız çıkabilir. Bunun terdi de olabilir ya da her ikiside aynı sonucu verebilir. Ancak bu sonuçlar birinin doğru olduğunu değil, her ikisininde ihtimaller üzerine kurulu olduğunu ve bunlara inanmamanız gerektiğini gösterir.

çin takvimi cinsiyet hesaplama rus takvimi cinsiyet hesaplama hamilelik planlama Gebelik Hesaplama, Hamilelik Hesaplama

Sponsor Bağlantılar


1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (2 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

Bir Yorum Yazın

Email adresiniz gizli kalacaktır. Zorunlu alanlar şu işaretle bildirilmiştir: *