Sponsor Bağlantılar

Çin takviminin 2017” araması yanlış yapılmış bir aramadır. Kişiler düşünüyorlarki çin takvimi her sene değişiyor. Hayır kesinlikle öyle bir şey yok. Değişen sadece zaman, çin takvimi aynı kalmaktadır. Bu aramayı yapanlar aşağıdaki 2 şeyden birine ihtiyaç duyuyorlardır:

çin takvimi cinsiyet hesaplama rus takvimi cinsiyet hesaplama hamilelik planlama Gebelik Hesaplama, Hamilelik Hesaplama

Yalnız bunlardan hangisini kullanmanız gerektiğini bilmelisiniz. Yanlış hesaplamayı kullanmanız size yanlış sonuç verebilir. Bu nedenle bu 2 hesaplamayı size açıklayalım:

CİNSİYET HESAPLAMA: Bu hesaplamayı sadece hamile bayanlar kullanabilir. Hamile kalmayı düşünen bayanlar kullanamazlar. Hamileyseniz ve çocuğunuzun çin takvimine göre cinsiyetini merak ediyorsanız cinsiyet hesaplamayı kullanmalısınız.

HAMİLELİK PLANLAMA: Bu hesaplamayı gelecekte hamile kalmayı planlayan bütün bayanlar kullanabilirler. Cinsiyet hesaplama sadece hamile bayanlar içinken, geçmişe yönelik hesaplama yapılırken, hamilelik planlamada geleceğe yönelik hesaplama yapılır ve bulunduğumuz ayda dahil olmak üzere 12 aylık bir sürede hangi ay hamile kalırsanız çin takvimine göre bebeğinizin cinsiyetinin ne olacağını göstermektedir.

Cinsiyet hesaplama her sitede bulunurken, hamilelik planlama sadece bizim sitemizde bulunmaktadır ve dünyada ilk ve tektir.

Sponsor Bağlantılar


1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (0 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 0,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

Bir Yorum Yazın

Email adresiniz gizli kalacaktır. Zorunlu alanlar şu işaretle bildirilmiştir: *